تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
روز مهندس مبارک
9 اسفند 1400   21:38:40 |   > 
روز مهندس مبارک

شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر اوز در پیامی پنجم اسفند روز گرامیداشت دانشمند بزرگ ایرانی و مهندس بر جسته تاریخ علم و هنر، خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس به جامعه مهندسین به ویژه همکاران در شهرداری اوز تبریک عرض نمودند.
 
در متن پیام آمده است: نگاه علمی و تخصصی به موضوعات و مسائل روز مره زندگی بشر به ویژه مسائل هنر و مهندسی در تمامی اعصار و زمان اهمیت ویژه ای داشته و در این زمینه ایرانیان با داشتن دانشمندان بزرگ و پر افتخاری نظیر خواجه نصیرالدین طوسی، فارابی، ابوریحان بیرونی و ابن سینا از پیشگامان اندیشه و طرح های نو در جهان محسوب می شوند.
 
مهندسان به عنوان سرمایه تخصصی کشور می توانند در عرصه های علمی، جامعه را در رسیدن به توسعه و پایداری یاری کنند. روز مهندس روز گرامیداشت استعدادهای خرد، توان و اراده‌ی فردی، خلاقیت و ابتکار در عرصه اندیشه، عمل و پیشرفت و سازندگی هر کشور می باشد.
 
اینجانبان فرصت را غنیمت شمرده ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های مهندسین عزیز شهرستان اوز، اعضای محترم دفتر نمایندگی نظام مهندسی شهرستان اوز و به ویژه همکاران گرامی در شهرداری اوز تبریک عرض نموده و توفیقات روز افزون همکاران را در کمک به توسعه و پیشرفت شهر اوز از خداوند متعال خواستاریم.
 
 
 

کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ::پرتال اطلاع رسانی شهرداری اوز لارستان:: می باشد.

آدرس: