تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
هنرمندان اوز برای معرفی به شورای عالی استان فارس انتخاب شدند
9 دي 1393   19:11:58 |  فرهنگی-هنری > 
هنرمندان اوز برای معرفی به شورای عالی استان فارس انتخاب شدند

هنرمندان اوز برای معرفی به شورای عالی استان فارس انتخاب شدندبا برگزاری جلسات مجمع عمومی انجمن های خانه فرهنگ در روزهاي هفتم و هشتم دي ماه نود وسه ، هنرمندان چهار گروه موسیقی ، عکاسی ، نمایش و هنرهای تجسمی جهت معرفی به شورای عالی استان فارس انتخاب و مستقیما به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اوز به نقل از خانه فرهنگ اوز ، احمد هرمی و آرش امیدوار در موسیقی ، امین بحرانی و به آذین کرامتی در عکاسی، سید مرتضی هاشمی و علی بازگیر در نمایش ، صدیقه آریامنش ، عماد نورانی و نازنین حبیبی اوزی در هنرهای تجمسی منتخبین گروه های چهارگانه بودند. 
 
گفتنی است تا قبل از تصویب نمایندگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اوز ، هنرمندان اوزی نمی توانستند مستقلا به استان معرفی شوند و با شهرستان لارستان متفقا نماینده معرفی می کردند که پس از تصویب نمایندگی، شهر اوز ، مستقلا نماینده های خود را به استان معرفی کرده است. 
 
طبق اعلام اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس , مقرر شده است ، شورای عالی استان که شورایی متشکل از تمامی نماینده های شهرستان های استان فارس است ، مسئول کلیه تصمیم گیری های مربوط به رشته های هنری ذکر شده باشد.
 

کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ::پرتال اطلاع رسانی شهرداری اوز لارستان:: می باشد.

آدرس: