تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
شب شعر سیمرغ با بزرگداشت عطار در اوز
26 فروردين 1394   10:43:14 |  فرهنگی-هنری > 
شب شعر سیمرغ با بزرگداشت عطار در اوز

مراسم «شب سیمرغ» ویژه بزرگداشت روز ملی عطار نیشابوری با حضور شاعران انجمن های ادبی گراش، خور و اوز مسئولین و مردم فرهنگ‌دوست در تالار اجتماعات بیمارستان امیدوار اوز برگزار شد.
 

این مراسم پس ازتلاوت قرآن کریم توسط سلمان قائدی، سرود جمهوری اسلامی و مجری گری لیلا عزیزیان شروع شد. سپس محمد خواجوی دبیر انجمن ادبی خانه فرهنگ با خوش‌آمدگویی به مهمانان مراسم اظهار داشت:انجمن ادبی در سال گذشته با جلسات متعدد و برنامه های متنوع را به پیان رسانید و برنامه ها در سال جدید به مناسبت های روز شاعران کشور پیش رو داریم که آنها را عنوان کرد.
 
بهرام رفیعی نیز زندگی نامه شیخ فریدالدین عطار نیشابوری که از روزگار خویش و همه ادوار تاریخی و فرهنگی ایران زمین محسوب می‌شد را تشریح کرد. فریناز تورانی با غزل خوانی از عطار، محمد خواجه پور از انجمن گراش با شعر دیدن پروانه در یک صبح بهاری، نسرین الماسی با شعر سایه آفتاب، محمدرفیع نامی با شعر جوهر انسان، موسی پوربلاش از انجمن ادبی خور با شعر یکی بود یکی نبود، زیبا جنیدی با شعر مادر، مصطفی کارگر ار انجمن ادبی گراش با دو غزل و تک نوازی سه تار کامران مبشری و همراهی کردن شاعران در خواندن اشعارشان و خطاطی سهیلا بنار شب بیاد ماندنی را در ذهن مهمان به جا گذاشت.
 

کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ::پرتال اطلاع رسانی شهرداری اوز لارستان:: می باشد.

آدرس: